Trendy we wzorach tapet 2020

Tapeta to niezawodny sposób, aby zrobić wrażenie i odmienić wnętrze. Jakie są najmodniejsze wzory w tym roku? Eksperci przeszukali internet, aby znaleźć najpopularniejsze motywy w 2020 roku. Oto kilka trendów, które zwracają uwagę…

wzory 3D

Pierwsze miejsce w najczęściej szukanych motywach należy się wzorom 3D. Realistyczne wydruki przyciągają wzrok i dają wrażenie przestrzeni. Często wywołują efekt WOW, ale czy na długo utrzymają się na naszych ścianach? zobaczcie kilka z nich:

kwiaty

Tapeta była zawsze ponadczasowym dodatkiem wystroju wnętrza, ale wygląda na to, że powracają wzory klasyczne, florystyczne. Nastąpił gwałtowny wzrost zainteresowania odważnymi wzorami inspirowanymi naturą.

retro

Wzory wyjęte żywcem z lat 60-tych nie przenoszą nas już w tamte czasy, ale dają wrażenie przytulności, stabilności nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter i wykorzystywane są przy nowoczesnych projektach.

geometria

Wyraziste geometryczne wzory królują wciąż na ścianach wielu domów, niektórzy nawet takie wzory tworzą samodzielnie, przy pomocy taśmy i kilku rodzajów farby.

tropiki

Od botanicznych wydruków dżungli, po palmy, tropikalne tapety zgromadziły dość dużo fanów. Może to sentyment lub tęsknota za dalekimi podróżami, tak mocno ograniczonymi przez obecne czasy.

Dodaj komentarz