Nasza Historia

Skąd się wzięło tapetowanieszczecin.pl ?

Jak powstał ten pomysł…

Jesteśmy ludźmi z dużym doświadczeniem w branży reklamowej, jeśli chodzi o usługi – specjalizujemy się w oklejaniu szyb, mebli, ścian, a także wykonujemy materiały na wymiar oraz indywidualne zamówienie klienta, takie, jak: folie, tapety, fototapety, okleiny meblowe. Naszym głównym atutem jest wykonanie zlecenia kompleksowo, tzn. od projektu, przez realizację, po aplikację…

ale wracając do sedna…

Zwróciliśmy uwagę, że niewiele osób kojarzy pracę firmy reklamowej z – krótko mówiąc – tapetowaniem. A jednak! Wykonujemy takie usługi bardzo często, realizując kompleksowe zlecenia dla firm i osób prywatnych. Stąd, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i namowom naszych klientów, stworzyliśmy:

TapetowanieSzczecin.pl 🙂

Usługi tapetowania w Szczecinie

Nasze wartości

Rzetelna firma – usługi tapetowania Szczecin

Bardzo zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego oferowane przez nas usługi tapetowania w Szczecinie realizowane są z najwyższą starannością. Prace wykonujemy kompleksowo – tworzymy projekt, realizujemy go, a następnie kładziemy tapetę. 

Korzystne ceny

Jeśli interesują Cię profesjonalnie zamontowane tapety i fototapety w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. To doskonała inwestycja, dzięki której odmienisz wygląd swoich pomieszczeń. Sprawdź koniecznie cennik tapetowanie Szczecin znajdujący się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wykfalifikowani

Nasi pracownicy wykazują się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas szkoleń i wieloletniej praktyki.

Zaangażowani

Zależy nam, aby każda, nawet najmniejsza realizacja była tą, którą możemy się pochwalić.

Efektywni

Naszą pracę wykonujemy sprawnie i z należytą starannością, przywiązując wagę do najmniejszych szczegółów.